Upośledzenie umysłowe a wizyta u ginekologa

MAM NIEPELNOSPRAWNĄ CÓRKE.NIE CHCE ISC DO GINEKOLOGA.JEST DZIWICĄ.OSTATNIO MIAŁA MIESIACZKE W SIERPNIU DWA RAZY I OBECNIE ZNOWU MA.CZASAMI MA TAKA WYDZIELINE O ZNIEZBYT PRZYJEMNYM ZAPACHU.MIESIACZKI MA RAZ NA 2-3 MIESIACE.TERAZ CZESTO.CO ROBIĆ.JEST KOMPLETNIE MIMO 23 LAT NIEDOJRZAŁA PSYCHICZNIE,UMYSŁOWO.SEKS TO DLA NIEJ CO SMIESZNEGO,NIEROMALNEGO.KOMPLETNIE NIE ROZUMIE TYCH SPRAW.
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Z powodu nieregularnych krwawień konsultacja ginekologiczna jest wysoce wskazana. Krwawienia międzymiesiączkowe mogą mieć wiele przyczyn i dlatego nie należy zwlekać.
Powinna Pani spróbować przekonać córkę do wizyty.
Jeśli jest ona ubezwłasnowolniona, a Pani jest jej opiekunem prawnym, może Pani wyrazić zgodę na badanie w jej imieniu. Jeśli to konieczne, w niektórych gabinetach, a z pewnością na wszystkich oddziałach ginekologicznych w szpitalach jest możliwość przeprowadzenia badania w krótkim znieczuleniu ogólnym (córka będzie spała).