Prawdopodobieństwo ciąży a upławy i bóle brzucha

Uprawiając petting z chłopakiem, mogło mi się dostać do pochwy trochę preejakulatu, najpierw miałam to na miejscu intymnym, a później mógł trochę na palcach wprowadzić do środka. Nie mam okresu ponad 2 tygodnie, zrobiłam test ciążowy, był negatywny, kolejny powtórzyłam po dwóch dniach, również wykazał brak ciąży. Mam dużo śluzu, jest biały (raz był żółty) i ciągnący się, pobolewał mnie kilka razy brzuch i podbrzusze. Czy możliwa jest ciąża, mimo negatywnych testów? Dlaczego tak dużo jest tego śluzu? Co mi jest? Co mam zrobić?

Wita serdecznie! Przyjmuje się, że wiarygodne wyniki testów ciążowych uzyskuje się po 14 dniach od ryzykownego stosunku. W Pani przypadku, jak mniemam, minęło więcej czasu, a zatem ciążę można wykluczyć. Sam opis zbliżenia również przemawia za niezwykle niskim prawdopodobieństwem zajścia w ciążę. Opisywany śluz ma charakter niepłodny. Wydaje się, że w najbliższych dniach powinno pojawić się krwawienie. Jeżeli śluz nie zmienił swojego wyglądu (np. na konsystencję twarożku) należy wykluczyć infekcję grzybiczą. Ustalenie właściwej przyczyny zmiany charakteru śluzu możliwe jest jednak wyłącznie po przeprowadzeniu badania ginekologicznego. Niepojawienie się miesiączki w przeciągu kilku kolejnych dni będzie stanowiło wskazanie do wizyty u ginekologa. Pozdrawiam