Uprawiamy seks przerywany, czy mimo to mogło dojść do zapłodnienia?

Witam,
bardzo pilnie proszę o odpowiedź, uprawiam seks z moim partnerem już od roku, robimy to bez żadnych zabezpieczeń. Uprawiamy seks przerywany, chłopak wychodzi 3 minuty przed wytryskiem.

Od dwóch dni bolą mnie sutki, kiedy dotykam, bardziej lewy. Okres miałam 28 listopada, ale mam nieregularny, więc nie wiem, kiedy powinnam dostać teraz.

Od kilku dni też używam kremu na podniesienie biustu. Wieczorem strasznie dużo sobie dałam tego kremu, na sutki również i po tym mnie bolą. Boje się, że to ciąża;(
Mam dopiero 19 lat. Proszę o odpowiedź,
zalamana;(

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Opisane objawy mogą mieć zarówno przyczynę w postaci ciąży, jak również mogą być spowodowane nieprawidłowym stosowaniem kremu. Bolesność piersi w przypadku ciąży pojawia się zazwyczaj dopiero po zatrzymaniu miesiączki, choć to nie jest regułą.
Niestety nic więcej nie można powiedzieć w tej sytuacji.
Proponuję odstawić na jakiś czas krem i stosować delikatną higienę piersi.
Jeśli objawy ustąpią, to nie ma powodów do obaw.
Redakcja abcZdrowie.pl