Uprawianie pettingu i zażycie tabletki 72 h po a ryzyko ciąży

Witam. Uprawialiśmy z dziewczyną peeting, najprawdopodobniej w dzień owulacji, większość plemników wylądowała poza w ogóle naszymi ciałami ale jednak część na pochwie. szybko umyliśmy ręce i ciała, po 12 godzinach od stosunku dziewczyna zażyła escapelle. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Z góry dziękuję za udzieloną pomoc :)
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ryzyko na ciąże w tej sytuacji jest dość niskie. Sama sytuacji była zachowaniem ryzykownym, jednak przyjęcie tabletki Escpapelle minimalizuje tą szansę.