Uraz głowy a wynik badania TK

Witam.3 dni temu doznalam urazu glowy(uderzylam sie o szafke).Poza bolem glowy nie mialam dolegliwosci. Z powodu ciaglego bolu zglosilam sie na SOR gdzie zrobiono TK (bez kontrastu-karmie piersia), ktory nie pokazal zmian. Zastanawia mnie tylko co oznacza 'nie uwidoczniono krwi wewnatrzczaszkowo, z uwagi na artefakty kostne odcinkowo ograniczone mozliwosci oceny obszarow kory mozgowej'? Dalej boli mnie glowa i ucho(?)-uraz byl nad uchem. czy takie dolegliwosci moga sie dlugo utrzymywac?Pozdrawim

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje iż prawdopodobnie nie ma krwi. Sądzę że jeśli byłaby to zostałaby uwidacznia. Jeżeli objawy nadal się utrzymują Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.