Uraz głowy i powstałe w tym miejscu zgrubienie a drętwienie czoła i głowy

Dzień dobry mam pytanie w sobotę przy rąbaniu drzewa odbilo mi prosto w głowę i rozciol luk brwiowy tzn byla dziura założono mi 3 szwy i spuchlo oko zrobiło się limo i czy pod brwią jest to normalne ze zrobili mi się tak jakby zgrubienie (gulka)i odrętwienie mam czola po rej stronie i troche Glowy czy to normalne czy minie dzis juz jest 5 dzień proszę o odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, może być to wciąż odczyn na uraz i może się utrzymywać kilka dni. Jednak w razie wątpliwości zalecam konsultacje z lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam