Uraz kolana i opuchlizna

Witam, doznałam urazu w prawym kolanie. Miałam trudności z jego zginaniem, nie czuję bólu (przynajmniej nie przez cały czas), a duży dyskomfort. Dodatkowo nad kolanem powstała opuchlizna, widoczna przy wyprostowaniu nogi. Wczoraj byłam u lekarza, stwierdził zwichnięcie rzepki, jednak mam pewne obawy, czy to faktycznie to. Zalecono mi rehabilitację i dużo ruchu, czy to nie zaszkodzi? Poniżej zamieszczam zdjęcia rentgenowskie kolana: http://oi61.tinypic.com/257pz6u.jpg Czy diagnoza jest dobra?

Szanowna Pani,
Możliwe iż doszło do zwichnięcia rzepki i samoistnej repozycji. Niestety zdjęcie RTG nie otwiera się. Zapewniam jednak iż ze zwichniętą rzepką nie da się normalnie funkcjonować. Proponuję kontrolę ortopedyczną i USG stawu kolanowego.