Uraz kolana po grze w piłkę nożną a wynik badania MR

Uraz kolana podczas gry w piłkę nożną. Proszę o pomoc, co dalej robić, poniżej wynik badania MRI. 1Zwięk ilośc płynu w st kol. głównie w zachyłku nadrzepkowym. 2. Obrzęk tkanki podskórnej kolana. 3. Stłuczenie części środkowej kłykcia bocznego kości udowej i części tylnych kłykcia bocznego 4. uszk więz krzyż. przedniego z wywinięciem części więzadła do przodu: częśc włókien ma zachowaną ciągłość-II stopień uszk. Niestety nie cały opis się zmieścił a jest tego dużo więcej.

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie konieczny kontakt z ortopedą i najpewniej wykonanie artroskopii stawu kolanowego, w zależności od Pańskich oczekiwań odnośnie stanu sprawności kolana po urazie.