Uraz kręgosłupa po wypadku komunikacyjnym

Dziendobry mam takie zapytanie jestem po wypadku komunikacyjnym w ktorym donalem urazu kregoslupa szyjnego Wieloodlamower zlamanie trzonu C5 z przemieszczeniem odlamow dokanalowo na ok n11mm,pekniecie luku c5 na poziomie nasad i w obrebie wyrostka kolczystego po stronie lewej stluczenie co spowodowalo porazenie czterokonczynowe kurczowe,niedowlad konczyn gornych,porazenie konczyn dolnych.Czy moge liczyc jeszcze na jakas operacje na poprawe czy moge liczyc

Lek. Katarzyna Szymczak

Aby to ustalić konieczna jest analiza wyniku badania przez neurochirurga na podstawie samego opisu ciężko coś powiedzieć.
Pozdrawiam