Uraz łąkotki bocznej i wynik RTG

Dwa miesiące temu doznałem urazu łąkotki bocznej, na zdjęciu RTG nic nie wykazało i zalecili mi wykonanie artroskopii.Postanowiłem leczyć się innymi sposobami. Miesiąc po urazie lekarz zrobił USG kolana i stwierdził pęknięcie łąkotki bocznej i w ten sam dzień wstrzyknął mi osocze bogatopłytkowe.Na dzień dzisiejszy boli o wiele mniej.Przy unoszeniu nogi w pewnym momencie strzela coś w kolanie. Czy zrobić rezonans magnetyczny i ewentualnie powtórzyć zabieg z osoczem, czy jakieś inne porady?

Myślę, że w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem byłoby wykonanie rezonansu magnetycznego kolana i dopiero zadecydowanie co do dalszego sposoby postępowania w zależności od jego wyniku.