Uraz lewego stawu skokowego u 10-letniej córki

Witam,do lek.Ortopedy. Opiszę co miało miejsce:sprawa dotyczy mojej 10-letniej córki która doznała urazu lewego stawu skokowego(S93)został założony gips na tydzień,później kontrola i kolejne 12dni w gipsie.I niestety 17.listop.znowu uraz tej samej kostki,noga opuchnięta(S93.4)lekarz zalecił tylko maść i bandaż oraz kontrolę po 2 tyg.Przez cały czas dziecko uskarżało się na ból.Na kontroli i kolejnym RTG lekarz uważa że było to jednak pęknięcie kości,skóra rozgrzana.dał gips na 2tyg.Czy to dobrze

W Opolu polecam zgłosić się do Pawła Tomalika, jest czynnym sportowcem i fizjoterapeutą, na pewno pomoże przyspieszyć powrót do pełnej sprawności. Pozdrawiam