Uraz lewej strony ciała po upadku ze schodów

Witam. Chciałabym się skonsultować. Wczoraj tj piątek spadłam z 5 schodów jak wychodziłam na dwór. Uderzyłam się w lewą stronę ciała. Boli mnie okropnie cały lewy bok z tyłu i z przodu żebra i pod żebrami. Boje sie troche żeby mi się jakiś organ nie przebił. Jutro mam zamiar jechac na rtg. Dziekuje za odpowiedz.

To może być tylko stłuczenie jednak jeśli ból pozostaje na swoim poziomie lub narasta to warto zrobić rtg, żeby wykluczyć złamania kostne.

pozdrawiam