Uraz mięśnia i ścięgna przedniej grupy mięśni podudzia

Uraz mięśnia i ścięgna przedniej grupy mięśni podudzia. Przeciecie ścięgna m. Piszczelowego przedniego podudzia lewego. ścięgno zszyte po 14 dniach, Stopa trzymana 4 tyg w gipsie, 4 dzien po zdjęciu stopa cała czerwona i spuschnieta. Czy to jest normalne? Dodam że lekarz nie zrobił przed operacją nawet usg ;/

Proszę ponownie skonsultować się w tej sprawie z lekarzem prowadzącym (najlepiej z tym, który ściągnął gips). Bez badania bezpośredniego nie odpowiem Panu na pytanie czy w chwili obecnej wszystko jest w porządku.