Uraz nogi podczas gry w piłkę nożną

Witam,ok.rok temu mąż grał w piłkę, mocno kopnął i coś mu gdzieś strzeliło. Było ok ale po jakichś 2 miesiącach zaczął narzekać,że go coś w środku boli.Do lekarza oczywiście nie poszedł bo i po co? Dzisiaj twierdzi,że boli do coś w okolicach odbytu.Nie potrafi długo siedzieć a jak śpi to często ma prawa nogę podkurczoną.Twierdzi,że nie ma żadnego problemu ze stolcem.Czy to może byś jakiś uraz ortopedyczny czy inny,i do jakiego go w końcu wygonić lekarza. Bardzo się niepokoję .
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno wprost połączyć zgłaszane objawy z opisywanym wypadkiem. Proponuje jednak aby mąż wybrał się do lekarza. Warto rozpocząć diagnostykę od wizyty u ortopedy, wskazane może być jednak wykonania badania obrazowego kręgosłupa a tym(oceną wyniku) w zależności od szpitala może zajmować się także neurochirurg.