Uraz oka, opuchnięcie i łzawienie

witam dostale dzisiaj w pracy z kartonu prosto w oko , koleżanki fafoly mi wyciagnela ale oko mam spuchnięte cale czerwone i lzawi jak diabli okład z herbaty nie pomaga a krople tym bardziej co robic w tym wypadku krople to starazolin

Witam,
kropli Starazolin nie należy stosować dłużej niż doraźnie (max. 3-5dni)

Powinna Pani zgłosić się na ostry dyżur okulistyczny, aby okulista sprawdził cz nie doszło do uszkodzenia rogówki.

Pozdrawiam!