Uraz prawego kolana i lekki ból

Witam, ostatnio grając w piłkę najprawdopodobniej doznałem urazu prawego kolana. Mogę chodzić, doskwiera mi lekki ból(podczas chodzenia) troszkę nad kolanem i z zewnętrznej strony, nic mi nie strzela, zginam kolano, ale nie mogę zgiąć do końca - co mnie najbardziej martwi. Co mi dolega? Czy mam się martwić? Robiłem sobie okłady z lodu i smarowałem maściami. Nie mogę iść do lekarza, ponieważ mam teraz prace i muszę być dyspozycyjny, a to chyba nie jest nic poważnego. Proszę o radę.

Na podstawie Pańskich objawów - może to być aż uraz skrętny stawu kolanowego do niestety poważniejszych uszkodzeń w obrębie tegoż stawu

Niestety nie uzyska Pan ode mnie zapewnienia że będzie wszystko - ok

Nie znajduje czasu - ten kto go niechce znaleźć - sugeruję wizytę u ortopedy i pełne badanie fizykalne i /lub usg stawu kolanowego

życzę dużo zdrowia