Uraz rany po oparzeniu

wylał mi sie caly kubek wrzatku na noge i mam oparzenie 2 stopnia, mialem bable ale pies niechcacy skoczyl mi na noge i zdarl mi je, noga mi dosc sporo spuchła-czy to normalne? i troche ropieje w miejscu gdzie byly bable.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność np. konsultacji chirurgicznej.