Uraz skrętny kolana i wynik rezonansu magnetycznego
Witam! 6 tygodni temu przeszedłem uraz skrętny kolana.Czy zmiany z wyniku rezonansu kwalifikują mnie do operacji? oto one: -uszkodz. II stopnia łąkotki bocznej, ze szczeliną dochodzącą do wolnego brzegu łąkotki -Linijne uszkodz. I stopnia rogu tylnego łąkotki przyśrodk. -pod troczkiem bocznym, wzdłuż pow. kłykcia k.udowej widoczne skupisko pogrubiałej maziówki łącznej wielkości 40x24x9mm -zmiany bliznowate w ciele tłyszczowym Hoffy -ognisko chondrolomacji II stopnia w chrząstce bocznej rzepki

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na liczne zmiany w obrębie stawu kolanowego. Najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie diagnostyczno-leczniczej artroskopii stawu kolanowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.