Uraz śródstopia i przemieszczenie 9 kości

Około 10 tyg temu doznałem urazu srodstopia, przemieszczeniu uległo 9 kości. Byłem poddany operacji umieszczenia 6 drutow które unieruchomily mi stopę oraz gips. Druty zostały usunięte po 8 tyg a teraz mam gips na kolejne 3tyg. Moje pytanie brzmi czy taki uraz moze być całkowicie wyleczony? Chodzi mi o ból oraz prawdopodobieństwo kolejnego urazu. Bo jak do tej pory ból jest wprostproporcjonalny do obrzęku który się powiększa gdy mam konczyne w dole. Mogę przesłać zdjęcia rtg oraz stopy.

Uraz któryPanopisuje niestety niemoże być całkowicie wyleczony - ponieważ prawdopodobnie oglądniePan opisuje zwichnieci w obrebiestępu i śródstopia, problemjest odtworzenie przez organizm wszystkich struktur więzadłowycj któreznajdująsię (łączą) poszczególne kości.
Niestety może (oby nie) Pan odczuwać dolegliwosci bólowe przezbardzo długi okres czasu.
Nie wiadomoczy nie bedzie Pan kiedyś wymagałkolajnego leczenia operayjnego.
Prosze trzymaćkończyne w górze - aby niepowodować narastania obrzęku. Rewaskularyzacja (czyli odtworzenie naczyń) trwa niestety długo - proszę przyjmować leki przeciwzakrzepowe, oraz poprawiajace krazenia -oraz uzbroic się w cierpliwość. Powodzenia

Zmiany pourazowe zawsze zostaną widoczne na badaniach radiologicznych a zwłaszcza tak rozległe .
1. Po przeprowadzeniu całego procesu leczenia , rechabilitacji bedzie Pan zdrowy .
2.Co do bólu to nie powinien w przyszłości utrudniać normalne funkcjonowanie .
3. stopa moze być bardziej wrażliwa na czynniki zewnętrze niz dotychczas ale nie musi
Kiedy bedzie Pan pod opieką lek ortopedy w poradnii specjalistycznej to wszystkie obawy zostaną z czasem wyjaśnione Proszę być dobrej myśli .