Uraz stawu kolanowego i masywny krwiak

Uraz stawu kolanowego (skręcenie) kilka lat temu - pierwotnie - duży obrzęk stawu z masywnym krwiakiem - punktowany, następnie unieruchomienie opatrunkiem gipsowym, artroskopia - naderwanie więzadeł krzyżowych, pęknięcie rzepki z chondromalacją II stopnia. Po zabiegu intensywna rehabilitacja. teraz pełen zakres ruchów, bóle przy chodzeniu po schodach, Po intensywnym treningu crossfit nasilenie bólu w stawie, "chrupanie" przy ruchach. Czy zastosowac kw. hialuronowy dostawowo? structum tabl. po?

Można zastosować. Nie zaszkodzi ale wyleczyć nie wyleczy , złagodzić dolegliwości. Trzeba ten staw oszczędzać. Już zawsze będą z nim problemy.