Uraz stawu skokowego a puchnięcie kostki

2 lata temu spadłam ze schodów i spuchła mi kostka lecz nie poszłam do lekarza co było błedem. Kostka nadal bolała więc poszłam do lekarza po1,5 mie. Chirurg po obejrzeniu zdjęcia postawił diag. że jest to uraz stawu skokowego trwały dał mi sciągany gips i kazał nosić go mie. Przestało boleć lecz teraz przy noszeniu obcasów bądz ćwiczeniach kostka zaczyna puchnąć i bardzo boleć. Co zrobić pół roku temu byłam u chirurga ale powiedzaił że będzie puchnąć i mam się z tym pogodzić. Co mam zrobić??
KOBIETA ponad rok temu

W takim wypadku jedynie aktywna rehabilitacja może przynieś pożądane efekty. Proszę jeszcze w tej sprawie udać się do Poradni Rehabilitacyjnej. Lekarz rehabilitant zadecyduje o odpowiednich zabiegach i dalszym postępowaniu.