Uraz twarzy a zmiany skórne

Witam Od ponad 2 miesięcy po niewielkim urazie twarzy mam problemy ze skórą twarzy.Początkowo była to strona lewa w miejscu urazu,lecz przeniosło to się na całą twarz (prawą stronę,szyję, czoło,podbródek).Ból jest taki jakby piekła parzyła skóra non stop ale niejakiś bardzo nasilony ból .Mięśnie policzków i podbródka oraz szyja są odrętwiałe mam wrażenie,że skóra cały czas jest nabrzmięta.Rtg twarzy i Tk głowy ok.Jakie badania wykonać(borelioza,tężyczka)? Neurolog wykluczył neuralgie nerwu V

Wskazana pełna konsultacja Neurologiczna,
TK i MRI w normie, więc nic poważnego się nie dzieje....
Jaki tryb życia i pracy ? Warto zadbać o siebie , dobrą dietę i spokój
Nie palić
Pozdrawiam