Mężczyzna , 21 lat Witam Serdecznie . Około 2,5 tygodnia temu , podczas gry wstępnej z dziewczyną doznałem urazu u ujscia prącia ( przy cewce moczowej ) . Od razu pojechaliśmy na sor . Chirurg stwierdził że jest to zerwane wędzidełko . Miejsce urazu jest przy cewce moczowej , tak jakby cos z niej wychodziło . Zalecenie lekarza : powstrzymac się od stosunku 7 dni . Niestety to ,,coś'' nie chce schodzić . Co robić ?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • Gra wstępna – Dobra gra wstępna to gwarancja udanego współżycia seksualnego. Fizyczny kontakt dwojga kochających się ludzi oparty na pieszczotach jest najlepszą, podstawową formą kojenia stresu, przekazywania ciepła i cieszenia się z bycia w związku.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: