Urocystitis chronica non specifica cum dysplasia reactiva minoris gradus urothelii

Proszę o przetłumaczenie rozpoznania histopatologicznego: Urocystitis chronica non specifica cum dysplasia reactiva minoris gradus urothelii.

Nic takiego . trzeba podleczyć zapalenie .
Następne kontrole - jeśli będą potrzebne można przeprowadzać wykonując kontrole cytologiczna osadu moczu.