Urwanie jednego ze szwów po zabiegu usunięcia brodawki na plecach

Witam. Miałem zabieg usunięcia brodawki na plecach. Zostały założone 3 szwy, które mają być zdjęte po 2 tyg. Niestety z nich (Środkowy) wypadł lub się urwał. Boje się, że zostanie mi jego resztka w środku. Co w takim przypadku zrobić? Pozdrawiam.

Witam.
Proszę się tym nie przejmować. Najczęściej resztki same wychodzą z czasem z rany. Jeśli pojawi się w ranie jego koniec, to można go złapać pęsetą i wyjąć. Jeśli nie, powinien się z czasem rozpuścić. Pozdrawiam i życzę zdrowia