Urynoterapia na twarz a antybiotykoterapia w leczeniu trądziku

Witam, Chcialabym zastosowac urynoterapie zewnetrznie na twarz. Przyjmuje antybiotyk na tradzik. Czy moge stosowac ta terapie?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Ze względu na fakt, iż skuteczność urynoterapii nie została potwierdzona w rzetelnych badaniach naukowych, nie powinna Pani jej stosować. Proszę kontynuować stosowanie antybiotyku. Po zakończonej terapii należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.