USG ciążowe. Prośba o interpretację wyniku

Kliniczne krwawienie, skrzepy z narządu rodnego. Trzon macicy do 100,2 x 70 mm, jama macicy szeroka – ok. 69,8 x 38,1 x 40,9 mm - wypełniona hyperechogeniczną śluzówką - wczesna ciąża i plamienie? Poronienie?
Jajnik lewy hypoechogeniczny, o zatartej strukturze, ok. 22,1 x 33 mm, jajnik prawy o typowej strukturze Jana Douglasa bez treści płynnej.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Ponieważ Twoje pytanie dotyczy prośby o interpretację wyników badań nie możemy na nie odpowiedzieć, gdyż przekracza to kompetencje naszego portalu. Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który zna Ciebie i ma możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań które będzie mógł właściwie zinterpretować i ocenić.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl