USG ciąży a stwierdzenie poronienia

Witam, 14 października zrobiłam test i wyszedł pozytywny odrazu poszłam do lekarza i stwierdził on po rozpuchniętej macicy ciąże wypisał mi witaminy dla kobiet w ciąży oraz umówiliśmy się na usg za trzy tyg, dodam że ostatnią miesiączkę miałam 15 września, 17 października dostałam delikatnych bóli w podbrzuszu po czym zaczęłam krwawić odrazu poszłam do szpitala gdzie na usg zobaczyłam pęcherzyk badający mnie lekarz stwierdził że poroniłam ale była tylko czysta krew bez skrzepów, czy poroniłam ?

Milena Lubowicz

Niestety nie jestem tego w stanie stwierdzić. Konieczne jest badanie przez pochwę oraz usg.
Pozdrawiam