USG ciąży a wodogłowie

Witam serdecznie na zdjęciu USG lekarz zaznaczył szerokość dwóch komór bocznych mózgu płodu i pierwsza komora Lat Vent ma 2,25 cm (centymetra) a druga Lat Vent 1.32 cm (centymetra) Lekarka skierowała nas do specjalisty ale powiedziała, że to nie wodogłowie, ale jak czytam to wychodzi na to, że wodogłowie zaczyna się od 15 mm więc co oznaczają moje wyniki ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań wymagają oceny specjalisty neurologa. Proszę zatem udać się do lekarza w umówionym terminie.