USG ciąży w 6 tygodniu

Dzień dobry. Mam plemienia na brązowo w 6 tygodniu. Lekarz na izbie przyjęć stwierdził ze to z nadżerki. Ponadto nie widział zagnieżdżone go pecherzyka . czy to możliwe ze w 6 tygodniu USG nie zobaczyło lokalizacji

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane brązowe plamienia jak najbardziej mogą być wynikiem nadżerki. Na tak wczesnym etapie ciąży nie ocenia się umiejscowienia zarodka.