USG dopochwowe i krwawienia podczas karmienia piersią

Wykonano usg dopochwowe i lekarz mowil ze nie jest zle,jajniki prawidlowe lewy z pecherzykami,endometrium linijne 1,1mmszer slad plynu w zat douglasa. Karmie piersia nadal choc juz coraz mniej,corcia byla na poczatku dokarmiana mlekiem modyfikowanym gdyz na poczatku mialam malo pokarmu. Cytologia tez byla,nadzerka bez cech zlosliwosci 2 w skali papa. Niby wszystko dobrze tylko skad te opisane przeze mnie dolegliwosci i krwawienia?

Witam! Nie wiem, o jakie konkretnie dolegliwości chodzi, ale przyczyną nieregularnych krwawień z dróg rodnych bardzo często bywają zaburzenia hormonalne. Sugeruję oznaczenie poziomu odpowiednich hormonów odgrywających kluczową rolę w regulacji cyklu miesięcznego - FSH, LH, TSH, prolaktyna.