USG Doppler lewej nogi

Witam. Zrobiłem usg doppler lewej nogi i mam odpiszczelową poszerzoną na całej długości 10-18mm z cechami niewydolności zastawek i niewydolne perforatory na goleniach. Proszę o podanie rodzaju leczenia jak też środków,które mogą poprawić stan moich żył. Pozdrawiam.Adam.

W takim wypadku zalecałbym tylko leczenie operacyjne z całkowitym usunięciem żyły odpiszczelowej. Leczenie zachowawcze na pewno już nie przyniesie w tym przypadku efektu. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem.