USG doppler tętnic kręgowych

USG doppler tętnic kręgowych VAR R szer 3,2 mm przebieg prosty kier. przepływu dogłowowy VAR PSV cmsek 47 Uwagi wariant anatomiczny przebiegu tętnic która wchodzi do otworu w wyrostku poprzecznym C 4 omijając C 5 i C 6 VA L szer. 3 mm, odejście od t. podobojczykowej niewidoczne VA L przebieg prosty Kier. przepływu dogłowowy, VAL PSV cm/sek 46. Wariant anatom. przebiegu tętnicy ,która w chodzi do otworu w wyrostku poprzecznym C 4 jw Mam 26 l bad. miałam wykon. z powodu omdleń. b.dz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany opis badania wymaga oceny w odniesieniu do badania klinicznego oraz występujących dolegliwości. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.