Usg Doppler tętnic szyjnych i kręgowych

Dzień dobry, Proszę o interpretację wyniku badania Usg Doppler tętnic szyjnych i kręgowych: Tętnice szyjne wsp zew i wew.drożne.Kompleks intima-media 0.6. w prawej t.szyjnej wew.przepływ 86/30 cm/s, sr6,5mm.w lewej t.szyjnej przepływ 50/17 cm/s. W tt.kręgowych przepływ w kierunku fizjologicznym. W prawej VA przepływ 64/25 cm/s, sr 2,8mm. W lewej VA przepływ 61/13/s,sr 3.0 mm. Jestem 33-letnią kobietą. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? proszę koniecznie udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie.