USG doppler żył kończyn dolnych

Mam 27lat i ostatnio miałam robione USG Doppler żył kończyn dolnych. i dostałam taki opis: Obustronnie niewydolne pnie ż odpiszczelowych oraz lewej ż odstrzałkowej , z żylakami na przebiegu w obrębie podudzi. Co to znaczy? i jak wygląda proces leczenia?

Taki stan żył powierzchownych kończyn dolnych na pewno będzie wymagał leczenia zabiegowego. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem naczyniowym, który zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.