USG głowy wcześniaka

WITAM MAM 5 MIESIĘCZNE DZIECKO I ZARAZ PO PORODZIE MIAŁ ROBIONE USG GŁOWY BO JEST WCZEŚNIAKIEM I W NIM JEST TAKI OPIS UKŁAD KOMOROWY WĄSKI. NIEZNACZNIE POSZERZONE SPLOT NACZYNIÓWKOWY PO STRONIE LEWEJ. CECHY KRWAWIENIA PODWYŚCIÓLKOWEGO PO STRONIE LEWEJ. JAMA PRZEGRODY PRZEZROCZYSTA 4.00MM . POSZERZONA KOMORA TRZECIA 5.61MM. KOMORA CZWARTA WĄSKA. W TEJ CHWILI BADANIE NIE ZOSTAŁO WYKONANE BO CIEMIACZKO JEST ZBYT MAŁE. KONSULTUJE SIĘ Z RADIOLOGEM ZA PARE DNI MAM NADZIEJE ŻE JEMU SIĘ UDA

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania powinien ocenić lekarz prowadzący w odniesieniu do obrazu klinicznego. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.