USG goleni i zgrubienia

Witam co oznacza opis mojego badania usg. Pojawiły mi się zgrubienia na lewej goleni bolące przy dotyku. Opis usg brzmi tak-- w rzucie wyczuwalnych palpacyjnie zgrubienie na przednich powierzchniach goleni obszary zmienionej obrzękowo podskórnej tkanki tłuszczowej z wysiekiem do przestrzeni miedzyrazikowych. Długość ok 10 cm szerokości 5 cm grubości 7 mm. Co to może być? Czy to coś poważnego?

Proszę udać się do chirurga lub lepiej chirurga onkologa!!! Może potrzebna będzie biopsja chirurgiczna , tj. pobranie chirurgiczne fragmentu tkanki! Czy był uraz tej okolicy? jak długo trwa ten stan? Nie znam odpowiedzi na jeszcze wiele pytań , aby móc odpowiedzieć coś konkretnego!!! pozdrawiam , zż