USG jajnika i niepęknięty pęcherzyk Graffa

witam na usg jajnika wykryto u mnie niepękniety pęcherzyk graffa lekarz powiedział że w następnych cylkach sam pęknie i się wchłonie mam pytanie czy taki pęcherzyk jest niebezpieczny dla zdrowia???

Proszę się nie niepokoić. Z takim pęcherzykiem (z reguły bardzo mały) z reguły nic się nie dzieje i tak jak powiedział ginekolog sam pęknie i wchłonie się.