Usg jamy brzusznej przy niedoczynności tarczycy

​Mam 21 lat, choruje na nied. tarczycy. 4 mies. temu robiono mi usg jamy brzusznej,Mocz b.ogólne, morfologia-wszystko w normie, OB (3, a norma od 4 w lab.). Miesiąc temu badanie ob i mocz-bez zmian. aspat i alat-w normie. A ból pod zebrami, nadbrzusze, okolice pępka, pachwiny, w klatce piersiowej, w nerkach. gł. prawa strona. Dodam, ze jestem wrażliwa na każde ukłucie.Moze odpowiadac za to nerwica? W tym roku bylam leczona przez 3 tyg. na borelioze, czy mogla nie zostac wlasciwie wyleczona?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza