USG przezciemiączkowe dziecka urodzonego w 35 tygodniu ciąży
Bardzo proszę o pomoc w wyjaśnieniu wyniku usg przezciemiączkowego mojego dziecka: układ komorowy nieposzerzony, przestrzeń podoponowa prawidłowej szerokości, obustronne cechy germinolysis, obustronne cechy LSV. Córcia urodziła sie w 35 tc, przez cc z wagą 2140, byly odwrucone przepływy i brak wód płodowych, mała po urodzeniu miała małopłytkowość i podwyższone CRP. Po 3 tygodiach wyszła ze szpitala. Obecnie corcia kończy 4 tygodnie.O czym może świadczyć badanie usg, czy może sie to unormowac?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Z podanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który odniesie wynik badania do aktualnego stanu klinicznego.