USG przezciemiączkowe u 4-miesiączkowego dziecka
Dzien dobry.Synek ma 4 miesiące i byliśmy dzisiaj na usg przezciemiaczkowym oto co nam napisał pan doktor ale ja nie wiem czy to zle czy dobrze:Uklad komorowy nieposzerzony , symetryczny, nieprzemieszczony.Przestrzen podoponowa na sklepistosci mózgu poszerzona do 9mm.Dziekuje za odpowiedz.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Jedyną nieprawidłowość w wyniku stanowi poszerzenie przestrzeni podoponowej na sklepistości mózgu. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą neurologiem dziecięcym, który pokieruje dalszym postępowaniem.