USG stawu kolanowego i zmiany zwyrodnieniowe

Witam właśnie byłem dzis na usg stawu kolanowego gdyż po 7 latach od wykonanej atroskopii po zmianie pracy w której bardzo dużo chodzę z obciążeniem mam następujące wyniki: Zachyłek nadrzepkowy - obrzęk tkanek miękkich Aparat wyprostny - wysięk w kaletce więzadła rzepki przy przyczepie piszczelowa Przedział przysrodkowy - LCT pogrubiałe bliznowato w obrębie przyczepu udowej Przedział boczny - prawidłowy Łąkotki - niewidoczny fragment przysrodkowy MM, zmiany zwyrodnieniowe LM niewielkie - pęknię

Szanowany Panie, bez zbadania Pana ten wynik USG nie ma większego znaczenia.
Szczególnie, że wcześniej była wykonywana artroskopia ( z jakiego powodu? co podczas niej zrobiono? jaki był opis badania? )
Sugeruję badanie u ortopedy I PO TYM BADANIU interpretacja wyniku USG (oczywiście proszę zabrać ze sobą opis artroskopii) .
Pozdrawiam