USG tarczycy oraz wynik TSH

Witam, mozecie mi pomoc zinterpretowac wyniki USG tarczycy: typowo polozona, jednorodna, normoechogeniczna,niepowiekszona wymiary prawy płat 15x14x37mm lewyplat:16x15x38 ciesn 2mm objetosc calakowita 8,3ml TSH 5,37 FT4 nie pamietam ale przy granicy normy

Opis USG tarczycy jest prawidłowy. Co do TSH, aby móc go zanalizować potrzebna jest norma laboratoryjna (laboratoria mają różne normy) oraz także skojarzenie z wynikiem fT4.