Usg w 29. tygodniu ciąży a data od zapłodnienia
Prosze o interpretacje wyników USG z 29 tygodnia ciązy robione 28.07.2015 GA(LMP) 29w0d EDD(LMP) 13.10.2015 EFW(BPD,HC,AC,FL) 1202g GA(LMP) GA(EFW) 28w0d BPD 7,64 cm 30w5d+-22d HC 27,17 cm 29w5d+-15d AC 24,16 cm 28w3d+-15d FL 5,07 cm 27w1d+-15d Od miesiączki jestem w 29 tygodniu ciązy czy FL 27w1d oznacza ze licząc do tyłu wychodzi że 20 styczen czy jest to data liczona od zapłodnienia czy do zapłodnienia mogło dojść przed 20 stycznia prosze o odpowiedz bo nie rozumiem tych rozbieżności

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
To są orientacyjne pomiary od ostatniej miesiączki. Wszystkie wyniki są proporcjonalnie i zbliżone do siebie czyli płód rozwija się prawidłowo.
Pozdrawiam.