USG w 6. tygodniu ciąży

Witam. Jutro zaczynam 6 tydzień ciąży. Dwa dni temu byłam na USG jednak lekarz prawie nic nie widział, jedynie drobny hypoechogenny obszar wielkości 5,3 mm widoczny w dnie. Czy fakt, że ciąża jest właśnie tak nisko może jej zagrażać? To moja druga ciaża, pierwsza była bez komplikacji, zakończona CC. Nie mam prawie żadnych dolegliwości, tym bardziej plamień. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zapewne nie ma powodu do obaw. Nie umiem Pani dokładnie odpowiedzieć ponieważ nie widziałem badania USG i nie mam mozliwosci dokonania badania. Zalecam powtórna wizyte u lekarza wykonującego badanie celem wyjaśnienia Pani stanu. Pozdrawiam