USG węzłów chłonnych a ryzyko chłoniaka

Od 3 miesięcy borykam się z węzłami chłonnymi. USG: wzdłuż dużych naczyń liczne zmienione hypoehogeniczne węzły chłonne do 11mm, podobne pojedyńcze węzły podżuchwowe do 15mm. Karkowe hypoehogeniczne do 7mm. Nie mam powiększonych węzłów pachowych i pachwinowych. Rozmaz krwi: Granulocyty 52%, Limfocyty 40%, Monocyty 5%OB 4, CRP 0,15mg/dl. Morfologia: wszystkie jednostki w odpowiednich granicach. RTG klatki prawidłowe .Temper do 37.0. Boję się chłonniaka. Czy przy tych wynikach można go wykluczyć?

Raczej nie ma powodu do niepokoju jeśli w USG węzły chłonne nie mają charakteru patologicznego, wyniki badań laboratoryjnych są w normie. W razie wątpliwości proszę w tej sprawie skonsultować się z hematologiem.