USG węzłów chłonnych u 24-latki

Dzien dobry, w ostatnim usg wezlow chlonnych wyszly mi: po prawej (w grudniu mialam zapalenie wezlow z tej strony) policystyczne, owalne wezly 5-7mm w p.podrzuchwowej i nadobojczykowej z zachowanymi lub resztkowymi wnekami tluszczowymi. Wzdluz szyi niewielkie owalne wezly chlonne, obustronnie symetryczne. Pani wykonujaca badanie kazala skontrolowac to za 3 miesiace, na internecie pisza ze jakikolwiek wezel nad obojczykiem to z pewnoscia nowotwor. Czy to prawda ze takie wezly sa przesadzone?

Zbyt mało danych apropo poprzedniego wyglądu węzłów, wyników badań laboratoryjnych i ogólnych objawów - trzeba to skonsultowac z lekarzem rodzinnym celem postawienia wstępnej diagnozy.