Usprawnienie po złamaniu kości skokowej wraz ze skręceniem stawu skokowego

Witam serdecznie,jestem po złamaniu kości skokowej wraz ze skręceniem stawu skokowego. Jestemrok po zespoleniu kości skokowej śrubami i wyszło na jaw iż mam martwicę tej kości.Noga moim zdaniem nawet w dobrym stanie ruchowym lecz nie mam zgięcia grzbietowego (przyczyną mogą być nie wyciągnięte śruby, bądź to że zapadła mi się kość) Ostatnio usłyszałam najlepiej ją usztywnić na całe życie pod kątem 90 stopni. Mam 21 i z tąd pytanie CZY ISTNIEJĄ INNE SPOSOBY JEJ USPRAWNIENIA ? PROSZĘ O POMOC ...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz oceny wyników badań nie można dostosować metody leczenia. W razie wątpliwości co do planowanej terapii wskazana jest wizyta u innego specjalisty w dziedzinie ortopedii.