Ustalanie daty poczęcia i ojcostwa

Witam.
Mam 23 lata. 9 dni temu zrobiłam test i wynik był pozytywny. 5 dni temu byłam u lekarza, który potwierdził ciążę. Mam jednak wątpliwości co do daty poczęcia a przez to ojcostwa. Na początku grudnia rozstałam się z partnerem. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 10 grudnia 2010. Nie pamiętam kiedy dokładnie współżyłam z moim byłym partnerem. Stało się to w przeciągu kilku dni do pojawienia się okresu, a być może nawet podczas pierwszego dnia miesiączki czyli 10 grudnia. 23 grudnia 2010 pierwszy raz współżyłam z innym mężczyzną, a potem również 25 grudnia. Na początku stosunku nie używaliśmy zabezpieczenia, ale pod koniec założyliśmy prezerwatywę. Wydawało mi się to bezpieczne i nie przyszło mi do głowy, że mogę być w ciąży.
Mój cykl miesiączkowy czasami się wahał ale zazwyczaj było to w okolicy 28 dni (+/-3dni). Kolejnej miesiączki spodziewałam się ok 7 stycznia, ale nie nadchodziła. Odczuwałam delikatny ból w podbrzuszu i powiększyły mi się piersi więc sądziłam, że okres lada dzień nastąpi. Aby się jednak upewnić 11 stycznia zrobiłam test elektroniczny, który podaje wiek ciąży z dokładnością co do tygodni. Wynik był pozytywny a wiek ciąży określił jako 2-3 tydzień. Jeśli test się nie myli to jestem w ciąży z moim drugim partnerem, ale nie wiem na ile mogę ufać elektronice. U lekarza byłam 15 stycznia. On wiek ciąży wg USG określił jako 4 tydzień. Ogarniają mnie coraz większe wątpliwości co do daty zapłodnienia i tym samym ojcostwa.
Czy to możliwe, że do poczęcia doszło z moim pierwszym partnerem, czyli podczas lub przed ostatnim krwawieniem? 29 stycznia mam wizytę u lekarza i kolejne badania. Kiedy lekarz jest w stanie określić dokładną datę poczęcia i z jaką dokładnością może ją wyznaczyć? Mam na myśli rozbieżność- czy są to dni czy też tygodnie?

Witam serdecznie!

Jeżeli do ostatniego zbliżenia z poprzednim partnerem doszło nie później niż w czasie ostatniej miesiączki to nie ma szans, by on był ojcem dziecka. Plemniki są w stanie przeżyć w drogach rodnych kobiety do 4-6 dni. Przy 28dniowych cyklach, owulacja ma miejsce 14 dnia cyklu, a zatem nie ma możliwości, by plemniki mogły tyle wytrzymać. Z matematycznego punktu widzenia ojcem dziecka jest Pani obecny partner.

Proszę jednak pamiętać, że żadne badanie USG czy inne nie jest w stanie określić, w którym dokładnie dniu (są to jedynie przybliżone pomiary) i z której porcji nasienia doszło do zapłodnienia.

Pozdrawiam.