Ustalenie daty poczęcia

witam ost miesiaczke miala 30.08 u lekarza bylam 17.09 jest mozliwe by nie stwierdzil ciazy po badaniu usg dopoch? pozniej kochalam sie 27.09 I znow bylam u lekarza 6.10 I lekarz oznajmil mi ze jestem w ciazy przez usg dopoch. chce miec pewnosc ze nie zaszlam w ciaze 27.09 bo wtedy poniosly mnie emocje do bylego faceta. prosze o porade co robic I w ktorym tygodniu jestem ciazy. prosze powiedziec ze to nie jest ciaza ze wspolzycia z dnia 27.09. dodam ze cycle mam regularne ale byla zmiana klimatu
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli udało się wykryć ciąże w USG dopochwowym wiek tej ciąży musi wynosić co najmniej 5 tygodni, więc raczej nie jest to ciąża wynikająca ze stosunku 27 września.